Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
Програмне забезпечення AQLogic

Програмне забезпечення AQLogic

НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО

Алгоритм функціонування програмованих реле ПР визначається програмою користувача, яка створюється в середовищі AQLogic. Мовою програмування середовища є мова функціональних блоків або функції користувача на мові ST, які відповідають стандарту МЕК 61131-3.

Залиште свій відгук, запитання чи пропозиції!

Зв'язатися з розробниками

* Обов'язкові поля

 

Середовище програмування AQLogic у рамках ребрендингу компанії призначене для заміни програми OwenLogic.

 

Спадкування

  • Проєкти, створені в попередніх версіях OwenLogic з розширенням .owl, повинні відкриватися всі. Версії проєктів з розширенням .owle будуть відкриватися до версії 2.5.337.
  • Проєкти, створені в середовищі AQLogic, мають розширення .aql і не мають зворотної сумісності. Рекомендується використовувати AQLogic для створення нових проєктів або створених у версіях не вище 2.5.337.

 

Особливості та можливості

Мова FBD

Алгоритм створюється мовою функціональних блоків FBD за допомогою готових компонентів:

  • Логічних функцій: AND, OR, NOT та ін.
  • Арифметичних дій: ADD, SUB, MUL, DIV та ін.
  • Функціональних блоків: лічильники, таймери, генератори та ін.

Мова ST

Функції користувача на мові ST з підтримкою локальних одновимірних масивів.

Макроси

Середовище AQLogic дозволяє створювати власні функціональні блоки – макроси. Створені макроси можна використовувати в інших проєктах, як готові функціональні блоки. Це суттєво скорочує час на розробку алгоритмів та робоче місце на полотні.

База макросів

Зберігати макроси можна у своїй офлайн-базі макросів AQLogic. Крім власних макросів, у середовищі AQLogic є онлайн-база готових макросів. Це готові лічильники, аналогові перетворення, регулятори, генератори. Програмування практично зводиться до конфігурування - поєднання функціональних блоків між собою.

Онлайн-налаштування

Онлайн налаштування дозволяє скоротити час на налагодження проєкту та пуско-налагодження обладнання на об'єкті.

Симуляція

Налагодити проєкт можна без підключеного приладу. Для цього в середовищі AQLogic додано функцію симуляції проєкту.

Шаблони для RS-485

Реле, що програмується, може бути Майстром мережі – керувати приладами по мережі RS-485. Для цього в AQLogic додані шаблони приладів із готовими налаштуваннями та параметрами. Це значно скорочує час на налаштування за RS-485.

Україномовна довідка та інтерфейс

На сторінці Прикладів застосування розміщені готові проєкти для різних моделей програмованих реле. Вони доступні до завантаження і можуть бути адаптовані під інші алгоритми.

 

Зворотній зв'язок