Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
ДРТС.Термістори

ДРТС.Термістори

ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА

РТС датчики – це термістори з позитивним температурним коефіцієнтом опору (ТКО)(Positive Temperature Coefficient – позитивний температурний коефіцієнт).

РТС датчики – це термістори з позитивним температурним коефіцієнтом опору (ТКО)(Positive Temperature Coefficient – позитивний температурний коефіцієнт). Термістори та терморезистори – це напівпровідникові резистори, опір яких нелінійно залежить від температури. Температурна залежність опору термістора з позитивним ТКО характеризується значним збільшенням опору, досягнувши визначеної температури. Терморезистори з негативним ТКО мають експоненціальну температурну залежність опору, тобто опір збільшується при зменшенні температури та зменшується при її збільшенні. Термістори випускаються у вигляді стрижнів, трубок, дисків, шайб, буснок. Термістори широко застосуються у всіх галузях автоматики, де необхідно вимірювати, підтримувати та регулювати температуру.

Термістори типу РТС можливо поділити на дві основні категорії: силістори та «захисні термістори». Силістори – термочутливі силіконові резистори, які характеризуються тим, що мають позитивний ТКО, у температурному діапазоні до 150 °С, та негативний, у температурному діапазоні вище 150 °С. Найбільш стабільний ТКО (близько 0,77 %/°С) силістори мають у діапазоні від – 60 до + 150 °С, де вони найчастіше застосовуються для контролю температури. «Захисні термістори» не використовуються для вимірювання температури, проте є елементами вбудованого температурного захисту або запобіжниками струму та напруги у схемах захисту від перевантажень.

Зворотній зв'язок