Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )

Історія АКУТЕК

Компанію АКУТЕК було засновано у 90-х роках. Першими розробками стали: пристрій захисного вимикання трьохфазного двигуна УЗОТЭ-2У, пристрої контролю рівня, вимірювачі-регулятори температури. Було створено відділ нових розробок, який одразу взяв курс на створення своїх власних пристроїв на основі сучасної елементної бази: в асортименті нашого підприємства з’явились пристрої контролю рівня, покажчики температури, а потім й перший мікропроцесорний регулятор температури.

 

1997 рік. Початок формування та розвитку дилерської мережі в Україні.

З появою перших дилерів починається історія активного просування бренду компанії. Компанія завжди надавала дилерам потужну інформаційну, маркетингову та технічну підтримку, що сприяло розвитку взаємовигідного співробітництва між нами.

 

У 2007 році було засновано власний виробничий майданчик АКУТЕК у м. Харків. Завдяки сучасному оснащенню завод є передовим в Україні. Серед вітчизняних виробників КВПіА тільки АКУТЕК має повний цикл безперервного виробництва та тестування продукції, що забезпечує високий рівень надійності та якості виробів, які випускаються. На підприємстві працює власна метрологічна служба, а також власний випробувальний центр.

Відділ тестування – один із найбільш важливих підрозділів компанії АКУТЕК. Тут продукція проходить випробування на вібростійкість, на відповідність кліматичним нормам. Головна увага приділяється випробуванням на електромагнітну сумісність (ЕМС) та завадостійкість.

 

У 2013 році  у м. Харків введено в експлуатування новий цех з випуску продукції АКУТЕК, потужності якого дозволили збільшити ефективність підприємства вдвічі, а також оптимізувати терміни постачань КВПіА на всій території країни.

 

АКУТЕК сьогодні

За порівняно короткий час АКУТЕК став компанією №1 серед українських виробників засобів промислової автоматики. До складу підприємства входить конструкторське бюро, дослідне виробництво та завод з серійного випуску продукції.

Широка дилерська мережа, власний відділ активних продажів, наявність складських запасів та ефективна логістика дають можливість компанії АКУТЕК оперативно та безперебійно здійснювати постачання продукції, що забезпечує високий рівень якості обслуговування споживачів.

Нашій команді притаманне високе почуття відповідальності та націленість на результат. А вірити в успіх нам дозволяє велика кількість клієнтів та партнерів, які віддають нам перевагу сьогодні.

 

 

Зворотній зв'язок