Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )

Системний інтегратор ОВЕН ТОВ НПП «Центр Електромеханічної Діагностики»

Загальна інформація про підприємство

ТОВ НПП «Центр Електромеханічної Діагностики»ТОВ НПП «Центр Електромеханічної Діагностики» організовано в 2005 році. Колектив підприємства складається із висококваліфікованих технічних фахівців.

Особливістю роботи ТОВ НПП «ЦЕД» є комплексний підхід у вирішенні поставлених завдань з детальним аналізом усіх можливих варіантів. Наявність сучасних засобів вимірювання електричних та механічних параметрів дозволяє мобільно та оперативно виконувати поставлені завдання.

Ґрунтуючись на досвіді діагностики електроприводів прокатних станів, шахтних підйомних установок та інших промислових механізмів розроблені та успішно експлуатуються системи моніторингу та системи автоматичного регулювання.

Проектні рішення розробників виконано з використанням технічних інновацій ринку електронних комплектуючих.

Роботи зі створення автоматизованих систем керування та моніторингу виконуються «під ключ»:

  1. Розробка технічної документації на створення системи автоматизованого керування, у т.ч. програмного забезпечення.
  2. Створення шаф системи керування та/або моніторингу.
  3. Введення в експлуатацію систем керування та/або моніторингу.

 

Основні види виробничої діяльності

 

ТОВ НПП «Центр Електромеханічної діагностики» пропонує наступні види послуг:

  1. Розробка та виготовлення систем автоматичного керування та контролю параметрів промислових електроприводів.
  2. Електромеханічна діагностика – визначення параметрів електроприводів та причин незадовільної роботи агрегатів, аналіз нештатних ситуацій, розслідування аварій.
  3. Технічні переклади з болгарської, французької, німецької, англійської мов на болгарську, німецьку, англійську мови.
  4. Вібраційна діагностика та динамічне балансування роторних механізмів у власних опорах – на базі цього виду послуг здійснюється обслуговування обладнання за фактичним станом.

 

Основні споживачі робіт / послуг

 

Основними споживачами послуг та продуктів, що надаються компанією, є підприємства металургійної та гірничодобувної промисловості. У 2012 р. підприємство освоїло виробництво автоматизованих систем керування кондиціонуванням повітря для підприємств тваринницького комплексу України, що дозволило спільно з ТОВ «АСПО» розвинути співробітництво з такими провідними підприємствами України як ТОВ «Українська молочна компанія», ТОВ «Агрофірма ім. Довженко» (агропромхолдинг «Астарта – Київ») та ін.

Найбільш показовими проектами зі створення автоматизованих систем керування, які виконані колективом ТОВ НПП «ЦЕД», є:

 

Замовник, Посада, ПІП конт.особи

Найменування робіт

ТОВ «Індустріал – Сервіс ЮГ»

Створення випробної станції ИСДПТ-100 для випробування допоміжних електричних машин, що обертаються, постійного струму рухомого складу магістрального, маневрового та міського транспорту

ТОВ«АСПО»

Створення та введення в експлуатацію АСК системами вентиляції та кондиціонування повітря у тваринництві.

ТОВ «АСПО»

Створення автоматизованих систем керування насосним обладнанням

ТОВ «УРП «БОЕЗ Україна»

Розроблення проектної документації для створення системи автоматизованого керування технологічною лінією з приймання, очищення, сушіння, зберігання та відвантаження зерна (ЕЛЕВАТОР)

ТОВ«ТАРАПЛАСТ»

Створення та введення в експлуатацію системи керування видувною машиною для виробництва ПЕТ пляшок

ТОВ «ТАРАПЛАСТ»

Створення та введення в експлуатацію системи керування машиною нагрівання колб для виробництва ПЕТ пляшок

ТОВ «ПТП «Побуттехзапчастина»

Створення та введення в експлуатацію системи автоматизованого керування системою відбору тепла від технологічного обладнання (Мельниць з переробки зерен какао на кондитерській фабриці)

ТОВ «Мало-Кохновський Кар’єр»

Створення та введення в експлуатацію автоматизованих систем керування технологічним процесом (з функціями моніторингу та архівування) каменедробильним заводом (технологічної лінії з виробництва щебеню)

ТОВ «Мало-Кохновський Кар’єр»

Створення та введення в експлуатацію автоматизованих систем керування комплексом мийки гравію та піску, системи аспірації та іншого технологічного обладнання гірничодобувного підприємства.

Крім робіт із створення автоматизованих систем керування, підприємство спеціалізуються на виконанні робіт з діагностики електромеханічних систем та створенню спеціалізованих систем керування агрегатами:

 

Замовник, Посада, ПІП конт.особи

Найменування робіт

ЗАТ з ИИ «Запорізький залізорудний комбінат», м. Дніпрорудний.

Електромеханічна діагностика шахтної підйомної установки (ПУ) №3 шахти «Експлуатаційна» з метою визначення причин незадовільної роботи агрегату (зменшення номінального навантаження ПУ №3 з 15 т до 11,2 т)

Створення системи контролю параметрів шахтних підйомних установок

Створення та введення в експлуатацію системи автоматичного регулювання швидкості електроприводу шахтної підйомної установки №5, що організований за системою Г-Д (САР Г-Д)

ВАТ «Полтавський ГОК», м. Комсомольськ,

Електромеханічна діагностика обпалювальної печі №3 з метою визначення причин руйнуванням анкерних болтів підшипникових опор вал-шестерень печей

Створення системи стабілізації моментів ССМ печі №3 для зменшення впливу коливань печі на підшипникові опори вал-шестерень

Визначення аеродинамічних характеристик вентиляторів попереднього нагрівання (1А, 1Б) та вентилятора відпрацьованого газу № 2 для чотирьох технологічних ліній ЦВО

ВАТ «Дніпроспецсталь»

Визначення причин аварійного іскріння генератора Г2 ГПА 1-ої кліті стану «1050». Створення та введення в експлуатацію Системи автоматичного регулювання комутації генератора Г2

Створення та введення в експлуатацію системи СКПЕП контролю параметрів головного електроприводу стану «550»

ЗАТ «Линик»

Діагностика технічного стану електродвигунів компресорів технологічних агрегатів цехів №2, №4 та №21

КП «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства»

Діагностика приводу повітродувки №5

ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча»,

Діагностування електродвигунів горизонтальних валків чистових клітей №№5-10 в рамках реалізації проекту «Реконструкція ЛПЦ-1700»

Крім зазначених проектів, колектив ТОВ НПП «ЦЕД» за період існування підприємства виконав інші роботи на таких підприємствах як ЗАТ «Світлофор» (м. Дніпро), ЗАТ «Будіндустрія» (м. Бахчисарай),ТОВ «Екологія» (м. Дніпро), ЗАТ «Нікопольська трубна компанія» (м. Нікополь, Дніпропетровська обл.), ЗАТ «Енергоресурси» (м. Нікополь, Дніпропетровської обл.), ТОВ «ПО «Індустріал – Сервіс» (м. Дніпро), ВАТ «Миколаївський глиноземний завод» (м. Миколаїв) та ін.

 

ТОВ НПП «Центр Електромеханічної Діагностики»

Адреса: 49064, м. Дніпро, вул. Мічуріна, 4,
тел./факс +38056 -370-99-49,
www.ced.dp.ua,
cedgroup@ukr.net

Зворотній зв'язок