Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )

Система керування автоклавом

Компанія ОВЕН розробила автоматизовану систему керування автоклавом (АСУА), яка завдяки точному регулюванню та підтриманню заданих параметрів дає можливість підвищити ефективність експлуатації обладнання, знизити кількість виробничого браку продукції та витрати на енергоносії.

 

Переваги АСУА

 • Система керування має інтуїтивно зрозуміле меню.
 • Можливість підібрати модифікації для вертикальних і горизонтальних автоклавів з електричним або паровим нагріванням, з виносними теплообмінниками або без них.
 • Для підвищення якості стерилізації продукції програма технолога містить до 5 кроків на кожному етапі (нагрівання та охолодження).
 • Архівація даних на зовнішній USB-накопичувач або на внутрішню пам'ять. Безкоштовний хмарний сервіс OwenCloud дає змогу зберігати архів протягом 90 днів.
 • Можливість передачі даних в SCADA-систему підприємства.
 • Дистанційне контролювання процесу на ПК або смартфоні в режимі реального часу.
 • Систему керування автоклавом АСУА можна застосовувати як для нових автоклавів, так і для модернізації наявних автоклавів з різним типом керування (ручним або напівавтоматичним).
 • Підвищена стійкість системи керування автоклавом. У разі відмови одного з датчиків або елементів керування (клапан, відсутність стисненого повітря тощо) система завершить варіння з мінімальними відхиленнями. Зупинення процесу відбувається, якщо не виходить компенсувати аварійну ситуацію.

 

Функціональна схема автоматизації

Функціональна схема автоматизації системи керування автоклавом

 

Функціонал

В основі системи керування автоклавом – пульт керування, що містить:

 • кольоровий сенсорний панельний контролер з діагоналлю 7" або 10”;
 • кнопку «пуск-пауза» зі світловим підсвічуванням стану (постійне зелене світло – робота, миготіння – пауза, немає підсвічування – стоп);
 • блокувальний вимикач із замком;
 • аварійну кнопку.

Світлозвукова колона відображає стан автоклава: очікування, робота, стоп, аварія.

Рівні доступу до системи: оператор, технолог, налагоджувач.

Усі дії в системі протоколюються. Здійснюється прив'язка до роботи конкретного оператора. Система готова до роботи, тому що має попередньо встановлене ПЗ. У стандартній програмі надається можливість змінення значень уставок способом внесення необхідних значень технологічних параметрів. У разі потреби програмне забезпечення системи можна адаптувати під конкретний автоклав. Посібник користувача та Настанова щодо експлуатування надаються в електронному вигляді.         

Можливе дистанційне контролювання системи. Технолог може сформувати рецепт не лише на місці, але й дистанційно. Також технолог може віддалено контролювати дії оператора.

У разі виникнення аварійних ситуацій або помилок оператора система надсилає push-повідомлення.

 

Позначення при замовленні

Позначення при замовленні

 

 

 

Зворотній зв'язок