Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
ДЗ-1-СН4. Датчик (сигналізатор) горючих газів (метану)

ДЗ-1-СН4. Датчик (сигналізатор) горючих газів (метану)

Доступність: Стандартна модифікація

ВИРОБНИЦТВО ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО

Детектор загазованості по метану ДЗ-1-СН4 здійснює безперервний моніторинг концентрації горючих (паливних) газів у повітряному середовищі приміщення та містить звукове та світлове оповіщення при перевищенні контрольованим параметром встановленого граничного значення довибухонебезпечної концентрації природного газу (НКПР).

Детектор ДЗ-1-СН4 здійснює безперервний моніторинг концентрації природного газу (метану СН4)  і вмикає звукове і світлове оповіщення у разі перевищення встановленого порогового значення його довибухонебезпечної концентрації в повітряному середовищі виробничих приміщень, технічних і адміністративних споруд (в першу чергу, в приміщеннях газових котелень).

 

Переваги ДЗ-1-СН4

  • Світлова і звукова індикація при досягненні порогового значення 10% НКПР концентрації СН4.
  • Висока чутливість і селективність до СН4.
  • Режим імітації аварії та самодіагностики.
  • Вихідне перекидне е/м реле для керування різним зовнішнім обладнанням.
  • Конструкція пристрою дає змогу швидко знімати і встановлювати датчик під час періодичної повірки.

 

Детектор ДЗ-1-СН4 – це стаціонарний настінний пристрій безперервної дії, що призначений для виявлення витоків і скупчення пального газу. Пристрій контролює концентрацію СН4 в повітрі за допомогою металооксидного напівпровідникового чутливого елемента, принцип дії якого ґрунтується на зміні провідності сенсора залежно від концентрації СН4 в навколишньому середовищі. Застосовується дифузійний метод відбору проби. Контрольована площа становить приблизно 50 м2.

ДЗ-1-СН4 обладнаний одним вихідним пристроєм – електромеханічним реле з перекидними контактами, який дає змогу реалізувати керування зовнішнім обладнанням різного характеру: газовим відсічним клапаном, сиреною, додатковою світловою сигналізацією, вентилятором тощо.

Режим імітації аварії дає змогу перевірити працездатність сигналізації та вихідного пристрою без застосування газових сумішей.

 

Галузі застосування

Детектор ДЗ-1-СН4 застосовується в газових котельнях різної потужності, на складах зберігання зрідженого і газоподібного метану, заправних газових станціях тощо.

Зворотній зв'язок