Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
DANFOSS VLT і VACON. Перетворювачі частоти

DANFOSS VLT і VACON. Перетворювачі частоти

Доступність: Стандартна модифікація

Частотне регулювання електродвигунів використовується не тільки з метою удосконалення управлінської моделі технологічних процесів, а й для заощадження енергії та зниження експлуатаційних витрат.

Завдяки широкому діапазону потужних стандартних і додаткових функцій приводи Danfoss Drive використовуються у всіх промислових областях та перекривають весь спектр застосувань, де потрібно керувати електроприводами.

Застосування перетворювачів частоти Danfoss сприяє:

  • підвищенню продуктивності;
  • енергозбереженню;
  • збільшенню експлуатаційного строку механізмів.

 

Особливості та переваги інтелектуальних приводів Danfoss:

  • Компактні розміри характерні для всієї продукції лінійки VLT.
  • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та типова комплектація, що дозволяє економити час і ресурси на ознайомлення, навчання, монтаж, обслуговування.
  • Досконала системна інтеграція та адаптація до установки за рахунок вільнопрограмованої платформи.
  • Споживання електроенергії та вимоги до обслуговування знижуються за рахунок ряду спеціалізованих функцій і гнучкості інсталяції.
  • Чітке керування, оперативне реагування, швидка адаптація до умов, що змінюються, завдяки різному програмному забезпеченню.
  • Безпечна зупинка і подальший запуск двигуна, навіть у високоінерційних схемах.
  • Надійність захисту приладу в цілому і його комплектуючих, що знижує ймовірність простоїв і дозволяє розширити експлуатаційні параметри.

 

Асортимент перетворювачів частоти компанії Данфосс

 

VLT HVAC Drive FC 102 – серія частотних перетворювачів, оптимізованих під системи автоматизації будівель.

Використовується в теплоенергетичному комплексі і в комунальному господарстві для оптимізації роботи асинхронних і синхронних двигунів кондиціонерів, вентиляторів, опалювальних приладів, насосів. Дозволяє підвищити надійність і знизити сукупну вартість володіння системами опалення, вентиляції та кондиціонування повітря (HVAC).

Діапазон потужностей сягає 1400 кВт.

Детальніше

 

VLT Refrigeration Drive FC 103 – серія перетворювачів частоти, що призначена для холодильних систем.

Перетворювачі FC 103 забезпечують значне зменшення витрат протягом усього життєвого циклу встановлених систем холодильної галузі. Вони мають на борту спеціально розроблені функції підвищення ефективності і надійності, функції інтегрованого управління технологічним процесом, а також середовище введення в експлуатацію. 

Діапазон потужностей сягає 800 кВт.

Детальніше

 

VLT AQUA Drive FC 202 – нове покоління частотників, розроблене саме для досягнення найвищого рівня енергоефективності роботи насосів з двигунами змінного струму.

FC 202 здатні за перший рік роботи заощадити від 20% до 50% електроенергії у порівнянні з традиційними рішеннями. Дані інвертори ідеально підходять для застосувань як у нових проектах, так і для оновлення існуючих насосних агрегатів завдяки широкому потужному функціоналу.

Діапазон потужностей сягає 1400 кВт.

Детальніше

 

VLT AutomationDrive FC 301 / FC 302 – компактні та потужні перетворювачі частоти для використання у сферах загального призначення, а також як альтернатива сервоуправлінню.

У перетворювачах AutomationDrive в повній мірі реалізовані всі нові можливості сучасних цифрових технологій, завдяки чому ПЧ повністю відповідають вимогам областей цільового застосування і допомагають оптимізувати робочі процеси. Вбудований контролер переміщення дозволяє перетворювачу частоти змінного струму виконувати операції високоточного позиціонування і синхронізації без будь-яких додаткових модулів й устаткування.

Діапазон потужностей сягає 1200 кВт.

Детальніше

 

VACON Enclosed Drives – потужна платформа частотних перетворювачів від компанії Данфосс, створена спеціально для роботи в різноманітних складних умовах і використання для найвідповідальніших застосувань.

На базі даної платформи виробляються приводи NXP як з повітряним, так і водяним охолодженням, що дозволяє досягти максимальної енергоефективності і заощаджувати впродовж всього життєвого циклу на вентиляції і охолодженні приводу. А рекуперативні модульні приводи VACON NXC з активним випрямлячем дозволяють досягти надвисокої ефективності енергоспоживання і забезпечують наднизький рівень THDi, високий коефіцієнт потужності та баланс навантаження в системах.

Діапазон потужностей сягає 4000 кВт.

Детальніше

 

Наші спеціалісти допоможуть у виборі оптимальної модифікації, проконсультують з питань цін і термінів постачання.

Відправити запит

Зворотній зв'язок