Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )

Системний інтегратор АКУТЕК ФОП Знайдюк В.Г.

Системний інтегратор АКУТЕК ФОП Знайдюк В.Г.

 

ФОП Знайдюк В.Г. одержав сертифікат, що підтверджує статус авторизованого системного інтегратора ТОВ «АКУТЕК».

 

Клієнтами та партнерами ФОП Знайдюк В.Г. є власники сільськогосподарських підприємств, які займаються вирощуванням зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур, а також власники переробних і харчових підприємств, комбікормових заводів, елеваторів та інших сфер сільського господарства.

 

Автоматизація виробництва

  • Реалізація різноманітних задач в галузі сільського господарства і не тільки, завдяки знанням і досвіду, який виходить за рамки простого розуміння технологічного процесу. 
  • Розробка технологічних процесів і підбір необхідного обладнання для замовника. Завжди готові допомогти у вирішенні складних завдань.

 

Виготовлення

  • Виготовлення на замовлення різних систем керування автоматичними установками, щитів керування елеваторами, комбікормовими заводами, переробними підприємствами, шаф розподілення та керування, вводно-розподільних шаф.

 

Програмування

  • Програмування всієї лінійки продукції АКУТЕК на мовах стандарту IEC - 61131-3, ЛМІ і SCADA для розподілених і централізованих систем управління технологічними процесами.

 

Монтаж

  • Монтаж систем автоматики та електрообладнання на ланцюгу від трансформаторної підстанції до датчиків.

 

 

ФОП Знайдюк Василь Григорович

м. Чернігів

Тел. +38 (067) 397-42-39

E-mail: karlsonman@gmail.com

 

 

 

Зворотній зв'язок