Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )

Сенсорні панельні контролери

Лінійка сенсорних панельних контролерів СПК1хх призначена для автоматизації локальних систем – реалізації автоматичного керування, візуалізації та збирання даних. Сенсорний кольоровий дисплей і повна сумісність з усіма пристроями, що програмуються в середовищі CODESYS V3.5, роблять СПК1хх оптимальним рішенням для систем автоматизованого керування промисловим обладнанням і технологічними процесами.

Панельний контролер СПК1хх — пристрій, що поєднує в собі функції панелі оператора і програмованого логічного контролера (панельний програмований логічний контролер), також панельний СПК1хх є пристроєм класу людино-машинний інтерфейс.

Панельні програмовані контролери СПК1хх дають змогу:

  • візуалізувати дані та процес в цілому;
  • виконувати архівування;
  • передавати і отримувати команди;
  • формувати керуючі запити відповідно до керуючих алгоритмів тощо.

Налаштування та програмування СПК1хх здійснюється в універсальному середовищі CODESYS V3.5, що є доступним для завантаження на сайті компанії безкоштовно.

Інженери з групи технічної підтримки проконсультують з усіх питань щодо застосування обладнання АКУТЕК. Придбати продукцію АКУТЕК можна на нашому сайті, заповнивши форму зворотного зв'язку або зв'язавшись з регіональними представниками.

Тип сортування
Від 17 652.00 грн
(залежить від модифікації)
Тип сортування

Зворотній зв'язок