Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
ТХ01. Багатофункціональний тахометр
Доступність: Стандартна модифікація
Від 3 468.00 грн (залежить від модифікації)

ТХ01. Багатофункціональний тахометр

Доступність: Стандартна модифікація
Від 3 468.00 грн (залежить від модифікації)

Тахометр ТХ01 призначений для вимірювання частоти обертання валу, лінійної швидкості переміщення конвеєра, часу наробітку агрегатів.

Тахометр ТХ01 призначений для вимірювання частоти обертання валу, лінійної швидкості переміщення конвеєра, часу наробітку агрегатів.

 

Основні функціональні можливості

ТХ-01 вимірює миттєву частоту імпульсів, які надходять, причому користувач має право сам вибирати масштаб відображення значення:

 • імп/с;
 • імп/с;
 • імп/год.

За рахунок множника можливо перевести частоту у лінійну швидкість, у масштабі, який є зручним для користувача.

Тахометр має яскравий шестирозрядний індикатор, на якому може відображатися частота або значення таймера наробітку. Як датчик використовується безконтактний датчик n-p-n-типу, для живлення якого передбачено вбудоване джерело живлення =24 В. 

Крім вимірювання та відображення частоти та часу наробітку тахометр ТХ01 може видавати керувальні сигнали. Для цього передбачено один або два вихідні елементи, кількість яких визначається споживачем при замовленні. Якщо вихідний елемент ключового типу, пристрій може сигналізувати про падінні, або підвищення значення частоти. Також можливо використовувати ключовий вихідний елемент для сигналізації про досягнення максимального часу наробітку обладнання.

Користувач може замовити пристрій з аналоговим виходом або 4…20мА, або 0…10В. У такому випадку тахометр перетворюється у П-регулятор та видає керувальний сигнал залежно від розузгодження.

Аналоговий вихід можливо використовувати як реєстратор. У такому випадку сигнал змінюється залежно від значення частоти. Користувач сам має право вибирати значення верхньої та нижньої меж сигналу. Ця функція може бути корисною для передавання значення частоти на самописець, у системи регулювання або диспетчеризації.

 

Основні технічні характеристики

 • Діапазон значень вимірювання частоти від 0,5 до 2500 Гц
 • Діапазон значень вимірювання часу від 1 с до 9999 діб
 • Живлення від універсального джерела живлення 90…264 В~, або 24 В=
 • Вихідні елементи Р, К, С, И, У
 • Діапазон робочих температур від -20…+70°С
 • Інтерфейс RS-485 (Modbus RTU/ASCII)
 • Пароль для захисту параметрів
 • Збереження налаштувань та результатів вимірювання у разі вимкнення живлення

 

Зворотній зв'язок