Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
ДЗ-1-СО. Датчик (сигналізатор) чадного газу

ДЗ-1-СО. Датчик (сигналізатор) чадного газу

Доступність: Стандартна модифікація

ВИРОБНИЦТВО ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО

Сигналізатор загазованості ДЗ-1-СО здійснює безперервний моніторинг концентрації чадного газу у повітряному середовищі приміщення та має світлове та звукове оповіщення про перевищення контрольованим параметром двох граничних значень.

Детектор перевищення рівня (концентрації) окису вуглецю (СО) здійснює автоматичний безперервний моніторинг концентрації чадного газу і сигналізує у разі перевищення порогових значень концентрації моноокису вуглецю в повітряному середовищі виробничих, адміністративних і житлових приміщень, будівель і споруд.

 

Переваги ДЗ-1-СО

  • Світлова і звукова індикація при досягненні СО двох порогових значень – 20 мг / м3 і 100 мг / м3.
  • Висока чутливість і селективність до чадного газу СО.
  • Вбудований режим імітації аварії та самодіагностики.
  • Два вихідних електромеханічних реле з перекидними контактами для керування виконавчими механізмами.
  • Конструкція пристрою дозволяє швидко знімати і встановлювати датчик під час періодичної повірки.

 

Детектор ДЗ-1-СО – це стаціонарний настінний пристрій безперервної дії для виявлення витоків і скупчення чадного газу. Наявність в повітряному середовищі встановленої кількості чадного газу визначається за допомогою чутливого електрохімічного елемента, електроди якого при контакті з електролітом в присутності з'єднань СО змінюють свої електричні параметри. Чутливий елемент має високу чутливість і селективність до окису вуглецю. Метод відбору проби, що застосовується – дифузійний. Контрольована площа близько 200 м².

ДЗ-1-СО обладнаний двома вихідними пристроями– електромеханічними реле з перекидними контактами, які дають змогу реалізувати керування такими зовнішніми пристроями як газовий відсічний клапан, сирена, додаткова світлова сигналізація, вентилятори тощо. Метод відбору проби, що застосовується – дифузійний.

Перевірити працездатність сигналізації та вихідних пристроїв можна в режимі імітації аварії, що дає змогу активувати всі необхідні функції пристрою без застосування газових сумішей.

 

Галузі застосування

Газовий детектор ДЗ-1-СО застосовується в котельнях різної потужності, підземних гаражах, підвалах промислових підприємств тощо.

Зворотній зв'язок