Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )

Політика обробки персональних даних

У цій Політиці обробки персональних даних ми інформуємо Вас про порядок обробки Ваших персональних даних під час використання нашого веб-сайту aqteck.com.ua, далі— «Сайт».

Ми зобов’язуємося забезпечити конфіденціальність одержаних від Вас персональних даних з метою, зазначеною у цій Політиці обробки персональних даних, а також безпечність під час їх обробки відповідно до вимог Законодавства України.

 

Під час реєстрації на Сайті, Ви надаєте нам свої персональні дані, які не є спеціальними або біометричними, безстроково (аж до відкликання Вами своєї згоди на обробку персональних даних): ім’я, номер телефону, адреса електронної пошти, а також іншу інформацію, що відноситься до Вас (фізичній особі) прямо або посередньо.

 

Цим договором Ви даєте згоду на проведення нами онлайн-скорингу (оцінки) таких Ваших персональних даних, як Ваша поведінка на нашому Сайті, cookie, відомості про геопозицію, IP-адресу.

Цим договором Ви підтверджуєте, що дієте вільно, своєю волею та в своєму інтересі, а також підтверджуєте свою дієздатність.

 

Надаючи свої персональні дані, Ви згодні з тим, що надані Вами персональні дані будуть оброблюватися нами, а саме: ТОВ «АКУТЕК», адреса (місце знаходження): м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А, ЕДРПОУ: 35348663 ІПН: 353486620345, як з використанням засобів автоматизації, так і без використання таких засобів.

 

У ході обробки з Вашими персональними даними будуть здійснені наступні дії: збирання, записування, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, змінення), вилучення, використання, передавання (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.

 

Цим договором Ви даєте нам згоду на передачу своїх персональних даних третім особам для їх обробки відповідно до мети, передбаченої цією Політикою обробки персональних даних, на основі договорів, укладених нами з цими третіми особами і тільки в рамках таких договорів.

 

Не вважається порушенням зобов’язань передача інформації відповідно до обґрунтованих та чинних вимог Законодавства України.

Ми використовуємо надані Вами персональні дані з метою:

  • надсилання Вам маркетингових, рекламних та новинних розсилок, включаючи, але не обмежуючись, новини про нас та наших партнерів; інформацію про ціни на товари, наші пропозиції та пропозиції наших партнерів;
  • надсилання Вам повідомлень інформаційного характеру та сервісних повідомлень;
  • для здійснення діяльності з просування товарів та послуг;
  • оцінки та аналізу роботи Сайту;
  • інформування Вас про акції, знижки та спеціальні пропозиції за допомогою електронних розсилок.

 

Цим договором Ви підтверджуєте, що повідомили нам власні та достовірні персональні дані.

Дана Вами згода дійсна з моменту повідомлення нам Вами персональних (реєстраційних) даних.

 

Цим договором повідомляємо Вас, що у разі, якщо захочете внести уточнення до Ваших персональних даних, заблокувати або знищити їх у випадку, якщо персональні дані є неповними, застарілими, неточними, незаконно одержаними або не є потрібними для заявленої мети обробки, або у разі виникнення у Вас бажання відкликати свою згоду на обробку персональних даних або усунути наші неправомірні дії стосовно Ваших персональних даних, то Ви повинні направити нам офіційний запит у наступному порядку: направивши нам офіційний запит за поштовою адресою: 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А, у якості одержувача необхідно вказати: ТОВ «АКУТЕК».

 

У разі направлення нам офіційного запиту в тексті запиту необхідно зазначити Ваші:

  • ПІБ;
  • номер основного документа, що посвідчує особу суб’єкта персональних даних або його представника, відомості про дату видачі вказаного документа та органу, що його видав;
  • відомості, що підтверджують Вашу участь у відносинах з нами або відомості, що іншим способом підтверджують факт обробки нами Ваших персональних даних;
  • підпис громадянина (або його законного представника).

 

Якщо запит надсилається в електронному вигляді, то він повинен бути оформлений у вигляді електронного документа та підписаний електронним підписом відповідно до Законодавства України.

 

Ми зобов’язуємося негайно припинити обробку Ваших персональних даних з моменту одержання від Вас письмової заяви (відкликання) та/або у разі досягнення мети обробки і знищимо їх в термін та на умовах, що встановлені законом.

Ви можете відписатися від маркетингових, рекламних та новинних розсилок шляхом направлення нам відповідного запиту на адресу електронної пошти (Email) info@aqteck.com.ua.

 

Ми не несемо відповідальності за відомості, що надані Вами на Сайті в загальнодоступній формі.

Під час обробки персональних даних ми вживаємо необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного доступу до них, а також від інших неправомірних дій відносно персональних даних.

 

Звертаємо Вашу увагу, що ця Політика обробки персональних даних може оновлюватися, у зв’язку з можливими поправками у Законодавстві України, а також зміненнями наших внутрішніх процесів. Нова редакція Політики обробки персональних даних набирає чинності з моменту її розміщення на Сайті.

Зворотній зв'язок