Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
MT-DRS. Щитова розетка на DIN-рейку

MT-DRS. Щитова розетка на DIN-рейку

Доступність: Стандартна модифікація
108.00 грн

ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА

Щитова розетка на DIN-рейку MT-DRS призначена для встановлення в розподільних щитах, шафах автоматики і керування та служить для підключення ноутбука або додаткового електрообладнання (світильник, вимірювальні пристрої).

Щитова розетка монтується в електричний щиток для можливості підключення до нього будь-якого електроприладу під час обслуговування і ремонту елементів розподільного пристрою. Таку розетку часто використовують для підключення споживачів електрики, що знаходяться близько до щитової. Нерідко під час контрольного огляду обладнання підключають і переносні світильники.

Розетка на DIN-рейку встановлюється в будівлях різних підприємств і офісних приміщеннях великих компаній для створення надійного електричного контакту з мережевою вилкою пристрою будь-якої потужності під час облаштування макетних павільйонів, випробувальних стендів тощо.

 

Функціональні переваги

  • Надійна фіксація штепселя.
  • Захист штепсельного з'єднувача (наявність «шторок»).
  • Зручне кріплення на DIN-рейку.
  • Захисний елемент клем виключає неправильне підмикання провідників.

 

Замовлення в один клік

Зворотній зв'язок