І на закінчення − про нову версію програмного забезпечення OWEN Logic 1.13, завдяки якому робота з ИПП120 та іншими пристроями, що підтримуються, повинна спроститися.
Крім оновленого інтерфейсу і додавання нової лінійки пристроїв, у новій версії з'явилася можливість змінювати цільову платформу для всієї групи пристроїв, незалежно від кількості входів/виходів. Тепер при заміні в проекті пристрою на модифікацію з великою кількістю каналів наявні зв'язки залишаються, а нові канали додаються, і залишається тільки підімкнути їх до потрібних сигналів. У разі переходу з модифікації з великою кількістю каналів на меншу, зв'язки з відсутніми каналами розриваються, і проект доступний для завантаження у пристрій. Ця опція повинна спростити адаптацію наявних проектів для різних модифікацій пристроїв.
Також змінено інтерфейс взаємодії при редагуванні макросів, які встановлено в проект: раніше макроси доводилося замінювати «вручну» і відновлювати зв'язки. Тепер такі екземпляри макросів можна замінити командою «Оновити», OWEN Logic буде зберігати зв'язки з входами/виходами макросу, які не змінювалися. Якщо ж входи/виходи макросу змінювалися, при оновленні зв'язки будуть розірвані, і їх потрібно відновити вручну.
Додано нові можливості роботи з бібліотекою компонентів: тепер в бібліотеку можна додати компоненти, які зберігаються на диску у вигляді файлів. Також компоненти з бібліотеки можна зберігати на диск у вигляді файлів.
Таким чином, ОВЕН ИПП120 можна інтегрувати у системи автоматизації для обміну інформацією з вже встановленим обладнанням, так і будувати нові системи з різним компонуванням – тобто використовувати ИПП120 як самостійну панель або як програмований пристрій з модулями вводу/виводу.