Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
Безконтактні ємнісні датчики серії CAP

Безконтактні ємнісні датчики серії CAP

ВИРОБНИЦТВО ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО

Ємнісні безконтактні датчики серії CAP застосовуються в обладнанні харчового, хімічного, поліграфічного виробництва, фасувальних лініях, апаратах дозування і контролю.

Ємнісні безконтактні датчики серії CAP в циліндричному корпусі - це електронні пристрої, які складаються з чутливого елемента, що представляє собою обкладання конденсатора, і електронної схеми, яка обробляє сигнал, що одержаний від чутливого елемента. Електронна «начинка» реагує на виникнення об'єкта в зоні дії чутливого елемента і здійснює керівний вплив на вихідний елемент датчика, змінюючи його стан.

 

Датчики CAP, виготовлені в корпусі з РВТ-пластику, який відноситься до групи реактопластичних полімерів. Застосування РВТ-пластику наділяє корпус високою міцністю, низьким коефіцієнтом температурного розширення, стійкістю до органічних розчинників, слабких кислот і лугів.  У процесі виготовлення виробів з реактопласта відбувається скріплення молекулярної структури матеріалу, що забезпечує високі характеристики міцності та термостійкість. Таким чином, ємнісні датчики мають підвищену стійкість до механічних навантажень, впливу високих температур і агресивних середовищ, а також можуть експлуатуватися в складних умовах.

 

Велика дальність дії (до 30 мм) – ще один фактор, що визначає конкурентну перевагу датчиків серії CAP над пропозиціями конкурентів, чиї датчики, як правило, мають відстань дальності дії до 25 мм.

 

Ємнісні датчики CAP з кабельним виводом здатні:

  • виявляти об'єкти практично з будь-якого матеріалу: металу, пластику та інших діелектричних матеріалів, органіки, рідини;
  • визначати об'єкти будь-якої структури: тверда / рідка однорідна маса, гранули, порошкоподібна речовина;
  • можуть «бачити крізь стіну».

 

Ємнісні безконтактні датчики серії CAP застосовуються в обладнанні харчового, хімічного, поліграфічного виробництва, фасувальних лініях, апаратах дозування і контролю.

Зворотній зв'язок