Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
Безконтактні індуктивні датчики серії LK

Безконтактні індуктивні датчики серії LK

ВИРОБНИЦТВО ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО

Індуктивні безконтактні вимикачі серії LK – це датчики, виконані у пластиковому компактному корпусі, що призначений для встановлення на площину. Застосовуються для моніторингу проміжних або кінцевих положень металевих частин, вузлів та механізмів.

Індуктивні безконтактні вимикачі серії LK – це датчики, виконані у пластиковому компактному корпусі, що призначений для встановлення на площину. Датчики K реагують на наближення металевого предмета (об'єкта) до їх чутливої частини. Чутлива частина датчиків серії LK може розташовуватись в торцевій (модифікації LK) або верхній (модифікації LKF) частині корпусу. Номінальна відстань спрацьовування(Sn) датчиків LK залежить від модифікації та може складати 2, 2,5, 4, 12 мм. 

Основною особливістю індуктивних датчиків серії LK є їх здатність реагувати лише на металеві об'єкти за відсутності механічного контакту з об'єктом (тобто на відстані). Ця особливість дозволяє застосовувати датчики серії LK для моніторингу проміжних або кінцевих положень металевих частин, вузлів та механізмів. Частота перемикання індуктивних датчиків серії LK достатньо висока, що дозволяє успішно застосовувати їх як первинні датчики швидкості в комплексі з лічильниками імпульсів та тахометрами. Ще однією відмінною особливістю індуктивних датчиків серії LK є можливість їх встановлення на площину компактний розмір корпусу. Це дозволяє використовувати датчики серії LK в умовах обмеженого простору, а також у випадках, якщо застосування датчиків циліндричної форми не можливе.

Зворотній зв'язок