Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
ПД150. Датчик тиску для котельної автоматики та вентиляції

ПД150. Датчик тиску для котельної автоматики та вентиляції

ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА РЕКОМЕНДОВАНА ЗАМІНА - ПД155

Перетворювач тиску ПД150 поєднує функції первинного вимірювального датчика та вторинного показувального пристрою та призначений для контролю тиску неагресивних газів, у тому числі горючих та димових. Формує силові керувальні та інформаційні сигнали на автоматику керування.

Перетворювач тиску ОВЕН ПД150 поєднує функції первинного вимірювального датчика та вторинного показувального пристрою та призначений для контролю тиску неагресивних газів, у тому числі горючих та димових. Формує силові керувальні та інформаційні сигнали на автоматику керування.

У котельних установках цифровий напоромір (тягонапоромір) ПД150 забезпечує контролювання тиску в контурах регулювання подачі горючого газу та повітря, тиску розрядження в топці, тиску газів у димоході.

У системах вентиляції та кондиціонування повітря ПД150 застосовується для вимірювання тиску та перепадів тиску з метою контролю ступеня забрудненості повітряних фільтрів, а також контролю ефективності роботи вентиляційних систем.

Також датчик тиску ПД150 може застосовуватись у випробній, лабораторній техніці тощо.

Датчик ОВЕН ПД150 є електроконтактним манометром з двома силовими реле та масштабованим вихідним сигналом RS-485 (протокол Modbus) або 4…20 мА. Високоточний сенсор з відкритим кремнієвим кристалом дозволяє вимірювати тиск газів, які неагресивні до кремнію, у тому числі горючих (метан) та димових (топкових).

Приєднування до процесу – штуцер «ялинка» під трубку з внутрішнім діаметром 4–6 мм. Індикація негативної величини, положення релейних виходів та розмірності/температури на сенсорі. Випускається у корпусах Н1 (настінний) та Щ1 (щитовий).

ОВЕН ПД150 працює за протоколами Modbus RTU та Modbus ASCII у режимі Slave. За мережею RS-485 від датчика можливе одержання значень тиску, що вимірюється, та температури сенсора, а також налаштування параметрів роботи силових реле та конфігурування перетворювача. Додано функцію юстування «нуля» та діапазону за еталонним тиском.

Діапазони ДИВ до 100 кПа є симетричними відносно поточного атмосферного тиску.

 

Переваги ОВЕН ПД150

  • Універсальне джерело живлення 220В / 24В.
  • Меню налаштування та індикація на кирилиці.
  • Можливість калібрування «нуля» та діапазону за еталонним тиском.
  • Індикація температури сенсора, регулювання яскравості індикації.
  • Виходи: два електромагнітні реле (8 А) + RS-485 (Modbus RTU/ASCII) або 4…20 мА.
  • Висока точність вимірювання – від 0,25 % ВМВ
  • Два види виконання: щитове Щ1 та настінне Н1

 

Області застосування

  • Котельна автоматика: контроль ліній подавання горючого газу та повітря в котел, розрядження у топці, тиск пічних газів у димоході тощо.
  • Системи вентиляції: контроль засмічення фільтрів, надуву в «чистих» виробничих приміщеннях.
  • Випробувальна та лабораторна техніка.

Зворотній зв'язок