Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
ПДУ-Ex. Дворівневі поплавкові датчики

ПДУ-Ex. Дворівневі поплавкові датчики

ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА

Дворівневі поплавкові датчики ОВЕН ПДУ-Ex – це пристрої, що призначені для контролю граничних (мінімального та максимального) рівнів вибухонебезпечних рідких середовищ.

Дворівневі поплавкові датчики ОВЕН ПДУ-Ex – це пристрої, що призначені для контролю граничних (мінімального та максимального) рівнів вибухонебезпечних рідких середовищ. Вибухозахищені датчики можуть застосовуватись для контролю рівня в'язких та нев'язких рідин, що утворюють леткі легкозаймисті сполуки – у паливних резервуарах, а також ємностях з продуктами нафтопереробної та хімічної галузей промисловості. Наявність у контрольованому середовищі повітряних бульбашок та піни не впливає на якість вимірювань.

Для роботи у системах контролю нев'язких рідких середовищ застосовуються вибухозахищені датчики з циліндричним поплавком ОВЕН ПДУ-1.2.Ех та ПДУ-2.2.Ех. Для сигналізації граничних рівнів в'язких, неоднорідних та забруднених рідких середовищ рекомендується використовувати датчик з кулеподібним поплавком – ПДУ-3.2.Ех. Поплавкові датчики не рекомендується використовувати для контролю рівнів липких або схильних до засихання та /або замерзання рідин.

Особливості та функціональні можливості

У дворівневих датчиках ОВЕН ПДУ-Ex є вибухозахист типу «іскробезпечне коло» 0Ex ia IIC T4 Х.

За способом монтажу розрізняють датчики з горизонтальним та вертикальним монтажем.

Варіанти кріплення датчика

ОВЕН ПДУ-Ex випускаються з нормально-замкненим та нормально-розімкненим типом контактів.

Для інтеграції датчиків в автоматизовані системи регулювання та керування ОВЕН ПДУ-Ex можуть комплектуватися силіконовим кабелем AWG24 або дротом НВ 0,35 будь-якої довжини.

Підвищення рівня  рідини у резервуарі призводить до переміщення  поплавка вверх та замикання/розмикання контакту датчика рівня.

а) ПДУ з нормально-розімкненим контактом
б) ПДУ з нормально-замкненим контактом

 

Заходи безпеки

Дворівневі поплавкові датчики у вибухозахищеному виконанні ОВЕН ПДУ-Ex мають маркування вибухозахисту 0Ex ia IIC T4 Х та можуть розміщуватися у вибухонебезпечних зонах категорії IIC. Підмикання датчиків ПДУ-Еx до зовнішніх кіл необхідно виконувати через іскробезпечні бар’єри відповідного класу.

Експлуатування вибухозахищених датчиків рівня допускається тільки спільно з іскробезпечних обладнанням з маркуванням вибухозахисту [Exia]IIC. Параметри вихідних іскробезпечних кіл повинні відповідати умовам: U0 ≤ Ui, I0 ≤ Ii, С0 ≥ Ci + СК, L0 ≥ Li + LК (де СК та LК – сумарні значення ємності та індуктивності з’єднувальних кабелів відповідно).

Зворотній зв'язок