Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
ПДУ-Ex. Однорівневі поплавкові датчики

ПДУ-Ex. Однорівневі поплавкові датчики

ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА

Однорівневі поплавкові датчики ОВЕН ПДУ-Ex - це вибухозахищені пристрої, призначені для сигналізації граничного рівня рідини в резервуарі.

Однорівневі поплавкові датчики ОВЕН ПДУ-Ex – це пристрої, що призначені для контролю граничного (мінімального та максимального) рівнів вибухонебезпечних рідких середовищ. Вибухозахищені датчики можуть застосовуватись для контролю рівня в'язких та нев'язких рідин, що утворюють леткі легкозаймисті сполуки – у паливних резервуарах, а також ємностях з продуктами нафтопереробної та хімічної галузей промисловості. Наявність у контрольованому середовищі повітряних бульбашок та піни не впливає на якість вимірювання. Наявність у контрольованому середовищі повітряних бульбашок та піни не впливає на якість вимірювання.

Для сигналізації рівнів нев'язких рідких середовищ застосовуються вибухозахищені датчики з циліндричним поплавком: ПДУ-1.Ех, ПДУ-2. Ех. Для контролю в'язких, а також забруднених середовищ рекомендується використовувати датчики з кулеподібним поплавком – ПДУ-3.Ех. Поплавкові датчики рівня не рекомендується використовувати для сигналізації рівнів липких або схильних до засихання та /або замерзання рідин.

Особливості та функціональні можливості

У датчиках ОВЕН ПДУ-Ex є вибухозахист типу «іскробезпечне коло» 0Ex ia IIC T4 Х.

За способом монтажу розрізняють датчики з горизонтальним та вертикальним монтажем.

Варіанти кріплення датчика рівня

Зворотній зв'язок