Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
КДТС. Комплекти термоопору для теплолічильників
Доступність: Стандартна модифікація

КДТС. Комплекти термоопору для теплолічильників

Доступність: Стандартна модифікація

КДТС призначені для безперервного вимірювання різниці температур води у прямому та зворотному трубопроводах водяних систем теплопостачання у складі теплолічильників на підприємствах теплових мереж, теплових пунктах житлових, громадських та виробничих будівель, центральних теплових пунктах, теплових мережах об'єктів побутового призначення, джерел теплоти.

Комплекти термоопорів КДТС призначені для роботи у складі систем обліку та контролю теплової енергії. Підібрані до пари термоопори виробництва АКУТЕК для теплолічильників мають максимально схожі параметри вимірювання (розбіжність не більше 0,1°С), проходять контроль заводського ВТК та первинну повірку.

 

Опис

Парні комплектні датчики температури КДТС призначені для вимірювання температури у складі систем обліку та контролю теплової енергії: теплолічильниках, вузлах обліку тепла, системах теплопостачання АСКОТ, АСКОЕ, АСКОТЕ тощо.

Принцип роботи систем обліку тепла ґрунтується на безперервному вимірюванні різниці температур робочого середовища у прямому та зворотному трубопроводах та обчисленні теплової енергії на основі даних про кількість теплоносія, що проходить через систему.

Парні датчики комплекту КДТС занурюються у теплоносій прямого та зворотного трубопроводів та здійснюють безперервне вимірювання температури робочого середовища. На основі виміряних значень обчислюється різниця температур на вході та виході контрольованого об’єкта та оцінюються витрати теплової енергії. Робочим середовищем для термоперетворювачів КДТС є неагресивні рідини за відношенням до матеріалу датчика та монтажної арматури.

 

Основними перевагами комплектів термометрів КДТС, що випускає компанія АКУТЕК, є максимально близькі характеристики (розбіжність складає не більше 0,1 °С). КДТС проходять первинну перевірку на заводі-виробнику та контроль ВТК.

 

Переваги комплектів КДТС:

  • Висока якість. Датчики виготовляються за ДСТУ EN 1434-1 та ДСТУ EN 1434-2 у частині вимог, що висуваються до датчика температури.
  • Мають максимально близькі характеристиками (розбіжність складає не більше 0,1 °С).
  • Міжповірочний інтервал для датчиків цього типу складає 4 роки, що відповідає середньому міжповірочному інтервалу більшості теплолічильників та вузлів обліку.
  • Мають сертифікат перевірки типу, що зареєстрований в реєстрі органу за оцінкою відповідності під № UA.TR.113-0110-17.
  • Конструктивно передбачений отвір під пломбування.

 

КДТС мають різні варіанти виконання, які дозволяють використовувати їх на широкому діапазоні теплоносіїв та об’єктів.

Ми запрошуємо до співробітництва монтажні та проектні організації, що пов’язані з  проектами обліку тепла та готові обговорювати спеціальні умови та преференції для них.

 

Області застосування КДТС

КДТС застосовується у житлово-комунальному господарстві – у складі вузлів обліку, теплових мережах та теплових пунктах житлових та промислових будівель. Також КДТС застосовуються у металургії, хімічній, харчовій, нафтопереробній та інших галузях промисловості, де потрібен облік та контроль теплової енергії.

 

КДТС проходять первинну повірку при виробництві та після ремонту. У процесі експлуатування комплекти КДТС повинні проходити періодичну повірку. Інтервал між повірками складає 4 роки.

Повірку слід проводити за методикою АРАВ.405210.003 - 2017 МП.

 

Комплекти термометрів опору КДТС мають сертифікат перевірки типу (модуль В).

Для використання КДТС у сфері законодавчо регульованої метрології потрібно провести оцінку відповідності за модулем F.

Оцінка відповідності за модулем F проводиться за рахунок замовника! (Ціну уточнюйте у менеджера.)

Зворотній зв'язок