Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
Комплект CLAMP

Комплект CLAMP

Доступність: Стандартна модифікація

ВИРОБНИЦТВО ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО

З'єднання CLAMP ( КЛАМП) – це швидкорознімне з'єднання (ШРС), за допомогою якого здійснюється швидкий і зручний монтаж елементів трубопровідної арматури при тиску до 10 бар.

З'єднання CLAMP (КЛАМП) – це швидкорознімне з'єднання (ШРС), за допомогою якого здійснюється швидкий і зручний монтаж елементів трубопровідної арматури при тиску до 10 бар.

Головна перевага CLAMP-з'єднання, або як його ще називають Tri-Clamp – це відсутність виступаючих контурів у його внутрішній частині, що дозволяє уникнути застійних зон, накопичення в них продукту і подальших процесів «прокисання». Комплект CLAMP призначений для застосування як відповідна частина для датчика ПДУ-И з аналогічним з'єднанням.

Усі деталі комплекту CLAMP виготовлені з міцної нержавіючої сталі AISI 304 з габаритами, що відповідають німецькому стандарту DIN3 32676. Для ущільнення використовується гума EPDM.

 

Комплект CLAMP

Патрубок (штуцер) для зварювання Затискний хомут	Заглушка Ущільнення
Патрубок (штуцер) для зварювання Затискний хомут Заглушка Ущільнення

 

Зворотній зв'язок