Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
ДРП-І (ПДУ-И). Поплавкові датчики рівня з аналоговим вихідним сигналом 4...20 мА

ДРП-І (ПДУ-И). Поплавкові датчики рівня з аналоговим вихідним сигналом 4...20 мА

Доступність: Стандартна модифікація
Від 9 822.00 грн (залежить від модифікації)

ВИРОБНИЦТВО ВIДНОВЛЕНО

Поплавкові магнітні рівнеміри ДРП-I – це пристрої, які призначені для моніторингу поточного рівня рідини у резервуарі та перетворення виміряного значення в уніфікований вихідний сигнал 4...20 мА постійного струму.

Ступінь захисту IP65
Вихідний сигнал 4..20 мА
Вимірювання рівня
Тип нарізі G2

Поплавкові магнітні рівнеміри ДРП-I – це пристрої, які призначені для моніторингу поточного рівня рідини у резервуарі та перетворення виміряного значення в уніфікований вихідний сигнал 4...20 мА постійного струму.

Рівнеміри можуть застосовуватись у системах контролю рівня рідини у різних резервуарах, у тому числі тих, що знаходяться під тиском. Робочим середовищем для датчиків цього типу є хімічно нейтральні та агресивні рідини, що не проявляють корозійну активність до матеріалу датчика (нержавіючої сталі 12X18H10T) та не утворюють летучих вибухонебезпечних сполук.

 

Характеристики ДРП-I

  • Довжина штока: від 250 мм до 2500 мм (кратність 250 мм).
  • Дискретність перетворення: 5 або 10 мм.
  • Діапазон робочих температур вимірювального середовища: –60…+125 °C.
  • Діапазон робочого тиску вимірювального середовища: від вакууму до 2 MПa.
  • Густина робочого середовища: ≥0,65 г/см3.
  • Термін служби – не менше 8 років.
  • Індивідуальна упаковка.
  • Найнижчі ціни в сегменті аналогічної продукції.
  • Виготовляється датчик з кабельним вводом стандарту EN175301-803 (DIN43650A)

 

Конструктивні особливості та принцип дії ДРП-I

Поплавковий магнітний рівнемір конструктивно є штоком, по якому переміщується поплавок. Всередині штока розташовані геркони з кроком 5 або 10 мм. У поплавку знаходиться магніт, під дією магнітного поля якого відбувається замикання герконових контактів.

 

Принцип дії та особливості конструкції ДРП-I

Принцип дії та особливості конструкції ДРП-I

 

Вимірювальний контур працює за схемою трьохдротового потенціометра, коли вихідний опір датчика, пропорційний рівню рідини у резервуарі, перетворюється у відповідний сигнал 4…20 мА постійного струму.

 

Застосування датчиків рівня ДРП-I

Поплавкові датчики рівня ДРП-I призначені для вимірювання та контролю рівня рідини (води, розчинів, світлих нафтопродуктів та інших рідких середовищ, зокрема агресивних, за винятком корозійно-активних до матеріалу датчика) в різних резервуарах (а також в чистих природних водоймах). Датчики стійкі до піни та бульбашок і можуть працювати з в'язкими рідинами.

Застосування ДРП-I

Застосування ДРП-I

Аксесуари

Для монтажу рівнеміра ДРП-I рекомендуємо використовувати бобишку серії Б.П.7, яка створена як відповідна частина для датчика ДРП-I з приєднувальною наріззю G2. Бобишка виготовляється із сталі AISI 304 і постачається в комплекті з ущільнювальною прокладкою з бутадієн-нітрильного каучуку (NBR), що забезпечує герметизацію систем під час монтажу датчика.

Зворотній зв'язок