Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
МВ210-101. Модуль вводу аналогових сигналів з Ethernet

МВ210-101. Модуль вводу аналогових сигналів з Ethernet

Доступність: Стандартна модифікація

Модулі вводу аналогових сигналів призначені для перетворення сигналів з датчиків температури, тиску, рівня в значення фізичних величин і подальшої передачі їх в мережу Ethernet.

Універсальні аналогові входи

Підтримується підмикання термопар, термоопорів, датчиків резистивного типу, а також уніфікованих сигналів струму і напруги.

 

Здвоєний Ethernet

Вмонтований двопортовий Ethernet-комутатор дозволяє підключати модулі по топології Daisy Chain (ланцюжок), що скорочує витрати на кабель і додаткове комунікаційне обладнання.

 

Підтримка Ethernet bypass

Ethernet Bypass дає змогу передавати дані з одного порту в інший навіть у разі виникненні нештатної ситуації. Вмонтовані спеціалізовані високочастотні реле електрично з'єднують обидва порти Ethernet при відключенні живлення або апаратному/програмному збої.

 

Розширений температурний діапазон

Діапазон робочих температур від -40 до + 55 °С дозволяє використовувати модулі в неопалюваних шафах і приміщеннях, і забезпечує високу надійність в інших важких умовах експлуатації.

 

Компактна конструкція

Завдяки вертикальній орієнтації знімних гвинтових клемників модулі стали компактніше - всього 2,5 U на DIN-рейці. Це збільшує концентрацію точок вводу/виводу і зменшує розміри шафи. Клеми модуля після підключення до них проводів закриваються кришкою, що забезпечує безпеку і акуратний зовнішній вигляд. Під лицьовою кришкою передбачений канал для укладання кабелів.

 

Зручність конфігурування

Лінійка отримала універсальний конфігуратор з сучасним дизайном. Конфігуратор підтримує роботу з групою модулів і дозволяє оперативно отримати доступ до всіх параметрів.

 

Інтерфейси для налаштування

Конфігурування здійснюється по Ethernet або USB (з'єднувач типу microUSB). При підключенні по USB зовнішнє живлення модуля не потрібно. Підключення по Ethernet дозволяє працювати з групою модулів.

 

Автоматична роздача IP-адрес

За допомогою сервісної кнопки можна призначити модулям IP-адреси, що заздалегідь підготовлені в конфігураторі. Це дозволяє змонтувати всі модулі без їх попереднього налаштування. Потім одночасно їх увімкнути, призначити їм адреси одним натисненням на сервісну кнопку і за необхідностю конфігурувати одразу групу модулів. Ця можливість заощаджує час введення пристроїв в експлуатацію і дозволяє з мінімальними витратами налаштовувати однотипні інсталяції.

 

Безперервний профіль вимірювань (архів)

Модулі мають вмонтовану FLASH-пам'ять для зберігання файлів архіву. Запис проводиться циклічно з періодом, що заданий користувачем. Архівні файли можуть бути зчитані хмарним сервісом або конфігуратором. У разі втрати зв'язку з модулем можна відновити втрачені дані.

 

Розширений діапазон напруги живлення

Діапазон від 10 до 48 В постійної напруги дозволяє застосовувати модулі в системах з живленням 12 і 24 В.

 

Просте підключення до хмарного сервісу OwenCloud

Модулі підтримують роботу з хмарою «з коробки». Для підключення не потрібні додаткові мережеві шлюзи.

 

 

 

Зворотній зв'язок